Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

al. Solidarności 90
e-mail: biblioteka@bpwola.waw.pl

Konkurs “Zima z kryminałem” w Bibliotece na Woli

Obraz przedstawiający okładki książek kryminalnych, które mozna wygrać w konkursie na charakterystykę detektywa

Wiemy, że wśród naszych Czytelników mamy wielu fanów kryminałów. Przygotowaliśmy specjalnie dla Was konkurs, w którym można wygrać wspaniałe książki Katarzyny Bondy, Harlana Cobena, Marka Krajewskiego, Wojciecha Chmielarza, Jędrzeja Pasierskiego i Remigiusza Mroza.

Aby wziąć udział w naszej zabawie, wystarczy napisać krótką charakterystykę swojego ulubionego detektywa – znanego z powieści lub wymyślonego przez Was. Uwzględnijcie cechy osobowości, wygląd, metody pracy, sukcesy na polu tropienia przestępców i wszystko inne, co uznacie za ważne. Tekst powinien mieć maksymalnie 4 tysiące znaków (ze spacjami).

Zapraszamy do udziału osoby powyżej 16. roku życia. Na teksty czekamy do 18 lutego do godz. 23:59. Komisja konkursowa wybierze sześć najciekawszych prac, które nagrodzimy książkami i niespodziankami. Tutaj dostępny jest regulamin konkursu „Zima z kryminałem”.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową na adres konkurs@bpwola.waw.pl

W zgłoszeniu powinny się znaleźć:

– imię i nazwisko autora/autorki tekstu,

– charakterystyka detektywa zapisana w formacie .doc, .docx, .rtf lub .odt

– podpisane załączniki do regulaminu

WAŻNE: Załączniki należy wydrukować i podpisać, a nam przesłać skan lub zdjęcie podpisanych dokumentów. Jeśli nie macie w domu drukarki, zapraszamy do najbliższej filii naszej Biblioteki – tam będziecie mogli otrzymać wydrukowane załączniki do regulaminu.

Powodzenia!