Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy

ul. Powstańców Śląskich 17
e-mail: sekretariat@e-bp.pl

Korepetycje dla dzieci i młodzieży

Biblioteka na Bemowie organizuje bezpłatne zajęcia pomocy w nauce dla dzieci i młodzieży. Lekcje umożliwią uczniom nabycie niezbędnej lub poszerzenie posiadanej wiedzy z takich przedmiotów jak: matematyka, chemia, fizyka, historia oraz języki: polski, angielski oraz hiszpański.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci z klas 4-8. Spotkania będą się odbywać w kilku filiach  bemowskiej biblioteki. Grupy przedmiotowe będą tworzone w zależności od zainteresowania. Uczestnicy będą podzieleni na grupy zgodnie z etapami edukacji, co umożliwi im optymalne skorzystanie z zajęć. Każde spotkanie będzie miało określony temat.

Placówki biblioteczne dostosowane są do potrzeb dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami, dlatego też wszystkie z prowadzonych korepetycji będą dla nich otwarte i w pełni dostępne.

Zajęcia są realizowane w ramach projektu “Bezpłatne korepetycje dla dzieci i młodzieży w bibliotece na Bemowie”, finansowanego z budżetu obywatelskiego.