Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy

tel.: 22 863 23 97; 22 863 61 73
fax: 22 863 23 97; 22 863 61 73
e-mail: bpwlochy@bpwlochy.waw.pl

Piknik nie tylko z książką we Włochach

16 czerwca już po raz szesnasty spotkamy się w Parku Kombatantów na Pikniku nie tylko z KSIĄŻKĄ !!!
Impreza organizowana jest przez Radę i Zarząd Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, Dom Kultury “Włochy” oraz Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Włochy.
Jak co roku, przygotowaliśmy wiele atrakcji dla każdego w każdym wieku.
Na naszej scenie będziemy gościć Zespół “GooseBumps” oraz Zespół “SaxAndSix”, który zaprosi nas do “tańca na dechach”.
Oczywiście, nie może zabraknąć naszych młodych włochowskich artystów z Artystycznego Domu Animacji i zaproszonych placówek.
Jeśli Piknik w Parku Kombatantów, to również wyprzedaż garażowa. Zapraszamy wszystkich “zbieraczy”, “kolekcjonerów”, czy po prostu miłośników kupowania. Początek wraz z rozpoczęciem Pikniku.
Piknik nie tylko z książką to nie tylko koncerty i tańce. W całym parku będą rozstawione stoiska przy których każdy znajdzie coś dla siebie: stoisko z tanią książką, blok konkurencji rekreacyjno –sportowych, działania plastyczne, mała gastronomia, zamki dmuchane, trampoliny i wiele, wiele innych atrakcji.

Program Pikniku:
* Bajka dla dzieci  “Bajka o grającym drzewie” (13:00-13:45)
* Występy dzieci i młodzieży z Artystycznego Domu Animacji i zaproszonych Placówek (13:45-15:45)
* Rozstrzygnięcie XII Konkursu Plastycznego “W krainie książek” pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Włochy (15:45-16:00)
* Zespół “SaxAndSix” – tańce na dechach (16:15-17:45) i (19:30-21:00)
* Koncert Zespołu “GooseBumps” (18:00-19:15)

Ponadto:
* Parkiet do tańca