Spakowani czyli 33 checklisty na różne okazje

Spakowani czyli 33 checklisty na różne okazje

Joanna Winiarska

WydawcaBurda Media Polska
Miejsce wydaniaWarszawa
Rok wydania2019
EAN (ISBN)9788380535268
Opis w Katalogu Centralnym

Kochasz podróżować, ale pakowanie jest tym, co skutecznie odbiera przyjemność wyjazdu?

W czasach, kiedy tak naprawdę jedyną rzeczą, którą musisz zabrać w podróż, jest karta kredytowa, wydaje się, że przygotowania nie powinny być problemem. Jednak dla wielu z nas wciąż są. Koniec z tym!

Jak zrobić przydatną listę? Kiedy najlepiej się pakować – tydzień czy dzień przed? Co zabrać do bagażu głównego, a co do podręcznego?

Zabierz ze sobą tylko tyle, ile potrzebujesz, i ciesz się przygodą!

“Ważne jest, aby na wakacje nie zabierać ze sobą całego świata. Oczywiście możesz być taką osobą (lub twoja druga połówka nią jest), która na każdy wyjazd chciałaby zabrać ze sobą cały dom, nawet jeśli miałoby to być tylko na weekend. (Mam znajomych, którzy zawsze zabierają ze sobą płyny do prania jasnych i ciemnych rzeczy oraz wełny. Fetyszyści prania). Możesz kupić na taką okoliczność busa i tarabanić się z kempingową kabiną prysznicową, składaną świetlicą typu namiot weselny na wypadek deszczu i kuchnią turystyczną, która niczym nie ustępuje tej, jaką masz w domu. Kto ci zabroni? Widziałam co nieco w tym temacie. Kiedyś nasi kempingowi sąsiedzi (no cóż, jest coś pierwotnego w siedzeniu i gapieniu się, jak inni rozkładają lub składają swoje namioty) zdjęli z dachu kufer bagażowy, a w środku było…”