Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24
tel.: /22/ 277 61 00
e-mail: biblioteka@bppragapd.pl

Tymczasowe zamknięcie Bibliotek na Pradze-Południe

Szanowni Czytelnicy!
W związku z wprowadzeniem kolejnych zasad bezpieczeństwa mających na celu ograniczanie rozwoju pandemii COVID-19, zgodnie z rekomendacjami Biblioteki Narodowej, wszystkie filie Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, w tym Czytelnia Naukowa nr V, Wypożyczalnia Zbiorów Obcojęzycznych oraz Wypożyczalnia Książki Mówionej i Multimediów BĘDĄ ZAMKNIĘTE DLA CZYTELNIKÓW w dniach od 15 marca do 28 marca 2021 roku.

Biblioteka udostępnia zbiory w formie on-line poprzez dostęp do platform książek elektronicznych IBUK Libra. Kody dostępu pod nr tel.: 22 671-04-51 wew. 110 i 111. Przypominamy, że w trakcie epidemii COVID-19, nie jest naliczana opłata za nieterminowy zwrot wypożyczonych książek. O ewentualnym przedłużeniu okresu zamknięcia poinformujemy w osobnym komunikacie.