czerwca

Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24
tel.: /22/ 277 61 00
e-mail: biblioteka@bppragapd.pl

Czy praca zdalna jest dla każdego? Czy praca z łóżka albo kanapy jest ok? Jak nie dać się domowym rozpraszaczom? I jak postawić granicę między pracą a życiem prywatnym?
Na te i inne pytania już wkrótce odpowie Dorota Piekarczyk podczas spotkania “Praca zdalna. Jak nie zwariować w domowym biurze?” zorganizowanego w ramach cyklu “Otwarta głowa”. Transmisja odbędzie się 17 czerwca 2021 r. o godzinie 17.00 na Facebooku Biblioteki na Pradze-Południe.

Dorota Piekarczyk – coach, psycholog pracy i zdrowia, psycholog społeczny w rozwoju organizacji, konsultantka HR, doradca procesów rekrutacji i diagnosta kompetencji zawodowych.

Spotkanie poprowadzi Marcin Kozłowski, dziennikarz portalu Gazeta.pl. Publikował m.in. w “Przekroju”, “Charakterach” i dzienniku “Metro”. W przeszłości zawodowo związany również z radiem i telewizją.

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24
tel.: /22/ 277 61 00