Aktualności

#NieZostawiamCzytelnika na Bemowie

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Czytelników bemowska Biblioteka przygotowała udogodnienia związane z wypożyczaniem większej ilości e-booków. Nasi bibliotekarze włączyli się w akcje #Zostanwdomu oraz #NieZostawiamCzytelnika i przygotowali ofertę zajęć i aktywności on-line.

Czytaj dalej

#NieZostawiamCzytelnika w Wawrze

Drodzy Czytelnicy! ”Zostańcie w domu” mimo, że to coraz trudniejsze. Wasi bibliotekarze pracują, szukamy dla Was sposobów abyście nie musieli rezygnować z czytania.

Czytaj dalej

#NieZostawiamCzytelnika na Pradze Północ

Biblioteka na Pradze Północ oferuje dostęp do tysiąca ebooków absolutnie za darmo i ZDALNIE. Dowiedz się więcej o naszej ofercie.

Czytaj dalej

#NieZostawiamCzytelnika w Śródmieściu

Pozostanie w domu wcale nie musi być nudne…

Czytaj dalej

#NieZostawiamCzytelnika w Rembertowie

Włączając się w akcję #NieZostawiamCzytelnika Biblioteka na Rembertowie przygotowała szereg aktywności on-line.

Czytaj dalej

#NieZostawiamCzytelnika na Targówku

Pomimo, że czasowo biblioteki pozostają zamknięte, my jak zawsze zachęcamy Państwa do czytania i do uczestniczenia w kulturze.

Czytaj dalej

#NieZostawiamCzytelnika na Woli

Biblioteka Publiczna na Woli skupia się na tym, aby w czasie, gdy zamknięte są wszystkie placówki jej Czytelnicy nie czuli się pozostawieni i opuszczeni. Wszystkie działania Biblioteki skupione są na promowaniu czytelnictwa za pośrednictwem internetu, informowaniu o ciekawych inicjatywach i podtrzymywaniu kontaktu z Czytelnikami.

Czytaj dalej

#NieZostawiamCzytelnika w Bibliotece na Koszykowej

W ramach akcji #NieZostawiamCzytelnika Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy – Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego przygotowała kilka propozycji wirtualnych spotkań z kulturą bez wychodzenia z domu.

Czytaj dalej

#NieZostawiamCzytelnika w Ursusie

Biblioteka Publiczna im. W.J. Grabskiego w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy przeniosła wszystkie swoje działania na Facebooka i www. Na Facebooku uruchomiliśmy cykl wydarzeń na każdy dzień tygodnia.

Czytaj dalej