Aktualności

ACADEMICA

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza do korzystania z zasobów wiedzy cyfrowej bazy publikacji naukowych obejmującej podręczniki naukowe, czasopisma naukowe, artykuły naukowe umieszczone na liście Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Czytaj dalej

Psiolubne spotkania w Bibliotece na Woli

Listopad to miesiąc, który zazwyczaj kojarzy się ze złą pogodą i markotnymi nastrojami. Biblioteka na Woli postanowiła oswoić nas z jesienną, listopadową aurą i rozweselić ten czas dzięki kontaktom ze zwierzakami.

Czytaj dalej

Potyczki SLAMowe – warsztaty i turniej w Bibliotece na Woli

Biblioteka na Woli zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z kreatywnego pisania tekstów, improwizacji i występowania przed publicznością oraz slamie poetyckim.

Czytaj dalej

Festiwal Aktywności Cyfrowych 60+

W Czytelni Pod Sowami odbywa się Festiwal Aktywności Cyfrowych 60+.

Czytaj dalej

Kurs Komputerowy “E-Senior”

Zapraszamy na bezpłatne kursy komputerowe do Biblioteki Żoliborskiej.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki w Wilanowie “Listopad z książką”

We wtorkowe wieczory o godz. 18:00 Biblioteka przy ul. Kolegiackiej 3 zaprasza na “Listopad z książką” czyli literackie pokazy filmowe.

Czytaj dalej

Wystawa “Ojcowie Niepodległości” w Bibliotece w Wilanowie

Biblioteka w Wilanowie zaprasza do zapoznania się z wystawą “Ojcowie Niepodległości” prezentowaną w listopadzie w Bibliotece Głównej przy ul. Kolegiackiej 3

Czytaj dalej

“Rozmowy przy wspólnym stole” w Bibliotece w Wilanowie

15 listopada o godz. 17:30 Biblioteka w Wilanowie zaprasza do filii przy al. Rzeczypospolitej 14 na “Rozmowy przy wspólnym stole” o patriotyzmie.

Czytaj dalej

Literackie Poniedziałki w Wilanowie – spotkanie z Mirosławem Wlekłym

18 listopada o godz. 18:30 Biblioteka w Wilanowie zaprasza na ul. Kolegiacką 3 na “Literacki Poniedziałek” z Mirosławem Wlekłym.

Czytaj dalej

Cykl spotkań historycznych dla dzieci i młodzieży w Bibliotece na Pradze-Południe

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w spotkaniach historycznych prowadzonych przez historyka Krzysztofa Wysockiego.

Czytaj dalej