Aktualności

Zajęcia muzyczno-literackie “Rymujące urwisy”

Biblioteka przy ul. Kolegiackiej 3 oraz filia w Miasteczku Wilanów zapraszają dzieci w wieku 3-5 lat na zajęcia muzyczno-literackie “Rymujące urwisy”.

Czytaj dalej

„Przepis na książkę. Czytelnicy gotują”. Publikacja Biblioteki na Pradze-Południe

18 września 2020 r. odbyła się premiera kolejnej internetowej publikacji Biblioteki Publicznej na Pradze-Południe – “Przepis na książkę. Czytelnicy gotują”.

Czytaj dalej

Noc Bibliotek na Pradze-Południe online. Zdrowy klimat na czytanie

Zapraszamy do udziału w VI edycji Nocy Bibliotek na Pradze-Południe! Tegoroczne wydarzenie będzie miało nietypowy wymiar – zostanie w całości przeniesione do sfery online.

Czytaj dalej

Warszawskie Dni Seniora 2020 w Bibliotece na Żoliborzu

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Żoliborz jak co roku włączyła się w Warszawskie Dni Seniora. Koniec września i początek października to czas, kiedy nasza Biblioteka chce spędzić więcej czasu z osobami starszymi – Tymi, którzy są Bardziej Dojrzałymi… a Sercem wciąż Młodymi.

Czytaj dalej

Bemowska Biblioteka Miejscem Przyjaznym Seniorom

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo znalazła się w gronie miejsc wyróżnionych jako przyjazne dla seniorów!

Czytaj dalej

Rembertowski Uniwersytet Dziecięcy

Zapisz swoje dziecko na zajęcia Rembertowskiego Uniwersytetu Dziecięcego, a my pokażemy mu fascynujący świat nauki. Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na warsztaty, które wzbogacą wiedzę z różnych dziedzin wiedzy. Zajęcia to pasjonująca przygoda, spotkania z eksperymentami i doświadczeniami.

Czytaj dalej

Jesteśmy w gronie laureatów Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej

Projekt Biblioteki Publicznej z Bemowa znalazł się wśród finalistów Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej.

Czytaj dalej

Klub Małego Czytelnika w Wilanowie

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów zaprasza dzieci w wieku 2-3 lata na odbywające się w placówkach zajęcia Klubu Małego Czytelnika.

Czytaj dalej

Warsztaty druku 3D “1,2,3 drukujesz Ty” w Wilanowie

W czwartki o godz. 17:00 Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów zaprasza młodzież na ul. Kolegiacką 3 na warsztaty druku 3D “1,2,3 drukujesz Ty”.

Czytaj dalej