Czytelnia Naukowa Nr XX

ul. V. Van Gogha 1
e-mail: czytn20@bibliotekabialoleka.pl

2. edycja Białołęckiego Wyzwania Bibliotecznego

Zapraszamy serdecznie do udziału w 2. edycji Białołęckiego Wyzwania Bibliotecznego. W tym roku na Czytelników czeka 50 wyzwań związanych z odwiedzaniem Biblioteki, wypożyczaniem i czytaniem książek. Oprócz nagrody za największą ilość zrealizowanych wyzwań, w tym roku przewidzieliśmy jeszcze dwie nagrody niespodzianki – za ułożenie wiersza o bibliotekarzach (wyzwanie 8) oraz dla czytelnika, który wypożyczy i przeczyta największą ilość książek do 20 maja 2020 roku (wyzwanie 50).

Oczywiście w całym wyzwaniu nie chodzi o wyścig, a o dobrą zabawę! Zachęcamy do udziału, wspólnego cieszenia się literaturą i udziału w życiu Biblioteki.

Karty wyzwań można pobrać ze strony Biblioteki, odebrać w placówkach na terenie Białołęki lub pobrać z poniższego linku. Wypełnione karty należy przynieść do Czytelni Naukowej Nr XX do 20 maja 2020 roku.

Udanego czytania!