Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

ul. św. Wincentego 85
fax.: 22 814 24 07 wew. 7
e-mail: info@multibiblioteka.waw.pl

Akcja “Pomóż się przytulić” – zbiórka pluszaków dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy z wielką przyjemnością informuje o przystąpieniu do akcji “Pomóż się przytulić”, której celem jest zbiórka pluszaków dla dzieci z sali wybudzeń Centrum Zdrowia Dziecka.

Akcja organizowana jest we współpracy Centrum Zdrowia Dziecka (CZD) i SOS Mieszkańcy Wawra Rodzicom z CZD.

Drodzy Czytelnicy!

Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do wsparcia akcji.

We wszystkich Placówkach Biblioteki:

w godzinach ich otwarcia od 26 lipca będzie można przynosić do specjalnie oznakowanych pudełek maskotki.

Ważne jest, aby pluszaki były nowe – z metką, z uwagi na fakt, że są one przekazywane dzieciom po operacjach. Pluszaki można także zostawić w Urzędzie Dzielnicy Targówek, Centrum Kultury i Aktywności w Dzielnicy Targówek, Domu Kultury Świt, OSiR Targówek.

Serdecznie dziękujemy!

Akcja „Pomóż się przytulić” – zbiórka pluszaków dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka