Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

al. Solidarności 90
e-mail: biblioteka@bpwola.waw.pl

Psiolubne spotkania w Bibliotece na Woli

Listopad to miesiąc, który zazwyczaj kojarzy się ze złą pogodą i markotnymi nastrojami. Biblioteka na Woli postanowiła oswoić nas z jesienną, listopadową aurą i rozweselić ten czas dzięki kontaktom ze zwierzakami.

W ramach projektu “Listopad pod psem” będziemy mieli okazję nawiązywać relacje z czworonogami i uczyć się wzajemnego rozumienia podczas spotkań i warsztatów edukacyjnych dla dzieci, dorosłych i seniorów.

PROGRAM:

7 listopada godzina 17:00 – Warsztaty edukacyjne “Szanując psa” dla dzieci w wieku od 7 lat prowadzone przez Irenę Kowalczyk-Ornowską i psa Repa z Gang Amara – tymczasujemy, edukujemy, wycieczkujemy.
UWAGA: Brak wolnych miejsc! Mamy już komplet uczestników warsztatów.
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 13, ul. Staszica 5a

8 listopada godzina 17:00 – Warsztaty edukacyjne “Szanując psa” dla dzieci w wieku do 7 lat prowadzone przez Irenę Kowalczyk-Ornowską i psa Repa z Gang Amara – tymczasujemy, edukujemy, wycieczkujemy.
UWAGA: Brak wolnych miejsc! Mamy już komplet uczestników warsztatów.
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 46, ul. Chłodna 11

12 listopada godzina 17:30 – Spotkanie dla dorosłych z psim behawiorystą – Piotrem Kleszczyńskim z Piotr Kleszczyński DogTalk
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 73, ul. Żytnia 64

27 listopada godzina 11:00 – Dogoterapia dla seniorów – prowadzenie: Piotr Jęczara i pies Lucjan.
UWAGA: liczba miejsc jest ograniczona, więc obowiązują zapisy pod adresem e-mail: w11@bpwola.waw.pl
Wypożyczalnia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci nr 11 “Na Kole”, ul. E. Ciołka 20

Dla zainteresowanych psio-ludzkimi relacjami przygotujemy bibliografię, złożoną z książek poświęconych tej tematyce.

Zapraszamy! Zapewniamy same miłe wrażenia!

PS “Twarzą” naszej kampanii promocyjnej jest pies Barney – podopieczny Schronisko Na Paluchu, który znalazł już swojego człowieka.
fot. Piesek warszawski