Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy

ul. Powstańców Śląskich 17
e-mail: sekretariat@e-bp.pl

Biblioteka na Bemowie zamknięta dla Czytelników

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 11 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, wynikającym z dużego przyrostu zakażeń od 15 marca wszystkie filie Biblioteki Publicznej na Bemowie zawieszają działalność. Terminy odbioru rezerwacji i zamówień zostają tym samym przesunięte. Za czas zamknięcia nie będą naliczane opłaty.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty e-booków, e-prasy, e-audiobooków oraz platformy online.bibliotekabemowo.pl z bogatą ofertą edukacyjno-kulturalną.

Przypominamy, że dla Czytelników dostępny jest numer telefonu informacyjnego 502 321 060. O ewentualnych zmianach w funkcjonowaniu placówek poinformujemy w osobnym komunikacie.