Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

fax.: 22 814 24 07 wew. 7
e-mail: info@multibiblioteka.waw.pl

Biblioteka na Targówku Miejscem Przyjaznym Seniorom

Certyfikaty Miejsce Przyjazne SenioromZ przyjemnością pragniemy poinformować, że Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy otrzymała certyfikat “Miejsce Przyjazne Seniorom na lata 2019-2021” przyznany przez Miasto Stołeczne Warszawy i Warszawską Radę Seniorów.

Do Konkursu “Miejsce Przyjazne Seniorom” wpłynęło 80 wniosków, z czego Kapituła Konkursu przyznała certyfikaty “Miejsce Przyjazne Seniorom” 50 obiektom, w tym naszej Bibliotece.

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy jest instytucją otwartą na potrzeby osób starszych. Posiada ciekawą ofertę wydarzeń kulturalno – edukacyjnych, w których Seniorzy mogą realizować swoje pasje i zainteresowania.

Jesteśmy zaszczyceni, że wieloletnie działania Biblioteki na rzecz Seniorów, ponownie – po raz trzeci – zostały pozytywnie ocenione przez naszych najstarszych użytkowników. Dopinguje i zachęca to nas do dalszej realizacji tych dobrych praktyk.