Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24
tel.: /22/ 277 61 00
e-mail: biblioteka@bppragapd.pl

Biblioteka Publiczna na Pradze-Południe na pikniku Prasko-Południowe Prezentacje 2021

Szukacie planów na weekend?
Jeśli tak, to polecamy odwiedzić Prasko-Południowe Prezentacje 2021 / piknik na Pradze oraz stoisko naszej Biblioteki! Jest to wielkie święto organizacji pozarządowych działających na terenie Pragi-Południe, Miejsc Aktywności Lokalnej, instytucji i placówek kulturalnych i edukacyjnych.
W pikniku wezmą udział Biblioteka na Majdańskiej, Biblioteka na Egipskiej, Obcojęzyczna / Foreign Languages Library oraz Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 44. Przygotowaliśmy dla Was m.in. zajęcia plastyczne dla dzieci, warsztaty ekologiczne dla młodzieży i dorosłych, quizy oraz konkursy.
Zapraszamy!