Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy

05-075 Warszawa-Wesoła
e-mail: wesola@bibliotekawesola.pl

Coolturalna Wesoła 163: Małgorzata Minchberg

“Praca artysty to taka praca, że nigdy nie masz wolnego” – dzieli się z nami myślami i doświadczeniem Małgorzata Minchberg.

Rzeźbiarka, artystka wizualna, specjalistka ds. edukacji artystycznej – Pole Sztuki, animatorka kultury, również nauczycielka w szkole średniej. Pani Małgorzata twierdzi, że wszyscy mogą być współtwórcami sztuki.

Spotkaliśmy się w pracowni artystki, poznaliśmy narzędzia rzeźbiarza, dowiedzieliśmy się jaką rolę w rzeźbie może odgrywać materia ożywiona i nieożywiona. Idee, stawianie pytań, odpowiedzi na napotkane potrzeby.

W podcaście porozmawiamy o tym, czym jest twórczość, kreatywność, sztuka współczesna, jak ważna jest wolność, o zaangażowaniu i motywacji… i wiele innych wątków. Bo przecież na świecie jest tyle ciekawych rzeczy do obgadania!

W przyszłym tygodniu wypuszczamy nowe podcasty! Znajdziecie je na Coolturalnej Wesołej 163: Spotify, YouTube, Google Podcast.

„Coolturalna Wesoła 163” to projekt finansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa. Realizujemy go w partnerstwie z 163 Liceum Ogólnokształcącym w Warszawie i Ośrodkiem Kultury w Dzielnicy Wesoła. Merytoryczna i techniczna opieka nad projektem: Torba reportera i podcastera .