Dotyczy:

Biblioteka Publiczna im. Księdza J. Twardowskiego w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

ul. W. Skoczylasa 9
03-470 Warszawa
tel.: 22 818 60 13
fax: 22 619 74 52
e-mail: biblioteka@bppn.waw.pl

Darmowy dostęp do e-booków w serwisie Legimi dla czytelników Pragi-Północ

Szanowni Czytelnicy,

Od 1 stycznia do 31 grudnia 2020 roku nasza Biblioteka oferuje nową usługę – bezpłatny dostęp do 60 000 tytułów e-booków dostępnych na platformie Legimi.  

Jak korzystać z Legimi:

Czytelnik po otrzymaniu pierwszego kodu w dowolnej Praskiej Bibliotece rejestruje się w Legimi, na stronie  https://www.legimi.pl/mazowieckie, podając nazwę użytkownika, adres email, na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym i hasło – od tego momentu może korzystać z usługi przez 30 dni  (np. od 15.02.2020 do 15.02.2020).
Czytelnik musi raz w miesiącu zgłaszać się do wybranej praskiej placówki w celu otrzymania nowego kodu.

Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca Czytelnik nie aktywuje pobranego w Bibliotece kodu, kod ten wygasa, a kolejny kod będzie musiał ponownie (osobiście) pobrać w Bibliotece. Czytelnik może używać otrzymany kod na dwóch wybranych urządzeniach przenośnych (tablety, e-czytniki, smartfony) i wszystkich systemach operacyjnych (iOS, Android,Windows), ale nie może udostępniać swojego kodu innym osobom. Prawo do bezpłatnego korzystania z e-booków Legimi mają wszystkie osoby, które legitymują się ważną Kartą Biblioteczną.

Drogi Czytelniku przyjdź do nas jak  najszybciej – liczba kodów jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy.