Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy

ul. Marszałkowska 9/15
e-mail: sekretariat@biblioteka.waw.pl

Darmowy dostęp do ebooków w serwisie Legimi dla czytelników Śródmieścia

Biblioteka we współpracy z serwisem Legimi – polską wypożyczalnią książek elektronicznych – udostępnia bazę ponad 22 000 e-booków. Miłośników e-booków zapraszamy osobiście do Wypożyczalni z ważną kartą czytelnika, na jej podstawie można otrzymać specjalny kod dostępu. Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie www.legimi.pl/mazowieckie. Od tego momentu można korzystać z usługi przez miesiąc. Jeśli Czytelnik nie aktywuje pobranego w Bibliotece kodu do ostatniego dnia miesiąca, kod ten wygasa.
Zasady korzystania z e-booków Legimi:
1. Aby bezpłatnie korzystać z serwisu Legimi, Czytelnik musi posiadać ważną kartę Biblioteki. Kod uprawniający do korzystania z e-booków wydawany jest w Wypożyczalni.
2. Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
3. Aktywacja konta następuje po rejestracji i wpisaniu otrzymanego kodu na stronie Legimi – www.legimi.pl/mazowieckie
4. Instrukcja korzystania z serwisu Legimi zamieszczona jest na stronie www.legimi.pl/mazowieckie
5. Jeśli Czytelnik nie aktywuje pobranego w Bibliotece kodu do ostatniego dnia miesiąca kod ten wygasa.
6. Czytelnik może pobrać jeden kod aktywacyjny.