Czytelnia Naukowa Nr VII

ul. Świętojańska 5
e-mail: cn7@biblioteka.waw.pl

“Dwaj Panowie na spacerze – wędrówki po instytucjach Starej Warszawy” – cykl spotkań w Śródmieściu

8 września 2022 roku wznawiamy w “Piwnicy pod Regałami” spotkania z Andrzejem Sołtanem i Sebastianem Lenartem. Zarówno bywalców jak i nowych słuchaczy zapraszamy, tym razem na cykl “Dwaj Panowie na spacerze – wędrówki po instytucjach Starej Warszawy”. Formuła, w której pozostając w komfortowym zaciszu “Piwnicy pod Regałami” odwiedzimy szereg miejsc wydaje się godna polecenia. Projekt organizowany przez Fundację Bez Wizy przy pomocy Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy – Czytelnia Naukowa Nr VII oraz Oddziału Stare Miasto Towarzystwa Przyjaciół Warszawy współfinansowany przez Dzielnicę Śródmieście m.st. Warszawy.
Zapraszamy w wybrane czwartki o 17:00, Piwnica pod Regałami, ul. Świętojańska 5.