Czytelnia Naukowa Nr VII

ul. Świętojańska 5
e-mail: cn7@biblioteka.waw.pl

Nowy cykl spotkań “Dwaj Panowie z Warszawy” w Piwnicy pod Regałami – spotkania zawieszone

Szanowni Państwo,
z uwagi na ograniczenia w organizacji spotkań, cykl “Dwaj Panowie z Warszawy” ulega zawieszeniu do czasu normalizacji sytuacji.
Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy zaprasza do “Piwnicy pod Regałami” przy ul. Świętojańskiej 5 na cykl spotkań poświęcony kamienicom Starego Miasta w Warszawie.
Spotkania poprowadzą varsavianiści – Andrzej Sołtan i Sebastian Lenart. Zapraszamy!

Ze względu na przepisy, które obowiązują w czasie pandemii, liczba osób biorących udział w spotkaniu jest ograniczona. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsca: cn7@biblioteka.waw.pl . Osoby uczestniczące w spotkaniu są zobowiązane do zasłaniania ust i nosa maseczką.