Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy

ul. Powstańców Śląskich 17
e-mail: sekretariat@e-bp.pl

E-prasa: nowa usługa Biblioteki na Bemowie

Biblioteka na Bemowie uruchomiła kolejną nową e-usługę dla swoich Czytelników – e-prasę. To możliwość wypożyczania i czytania prasy w wersji elektronicznej na urządzeniach mobilnych: telefonie, tablecie i komputerze. Usługę zaprojektowaliśmy w wyjątkowo nowoczesny sposób. Widok został dostosowany do każdego urządzenia mobilnego. Użytkownik może także dowolnie skalować wielkość obrazu, co z pewnością stanowi duże ułatwienie dla osób słabowidzących.

Dostępne tytuły to: “Auto Świat”, “Dziennik Gazeta Prawna”, “Fakt”, “Forum”, “Gazeta Wyborcza”, “Moje Mieszkanie”, “Mój Piękny Ogród”, “Newsweek Polska”, “Polityka”, “Przegląd Sportowy”, “Sieci”, “Tygodnik Do Rzeczy”, “Tygodnik Powszechny”, “Viva!”, “Zwierciadło”. Każdy tytuł dostępny jest w 10 egzemplarzach, z czasem będziemy dopasowywać ofertę do potrzeb czytelników. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się tygodniki i miesięczniki.