Ekologiczne szycie na maszynie w Bibliotece Publicznej na Bemowie

Szanowni Państwo!

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo zaprasza na Eko rewolucje – ekologiczne warsztaty dla dorosłych.

W trosce o środowisko oraz w duchu zero waste przygotowaliśmy warsztaty, na których dorośli będą mogli przerobić stare firanki na ekologiczne reklamówki. Firankowe woreczki można wykorzystać do przetrzymywania suszonych owoców i grzybów, mydełek, nici lub posłużą jako reklamówki podczas zakupów, pakując owoce i warzywa.

Zero Waste to światowy trend, którego celem jest wyeliminowanie jak największej ilości plastiku z życia, jak również używanie naturalnych materiałów, nieszkodzących środowisku, które mogą posłużyć następnym pokoleniom.

Warsztaty dedykowane dorosłym. Zajęcia są bezpłatne. Miejscem spotkań będzie Czytelnia nr XVII.

Spotkamy się 8 października, 19 listopada i 11 grudnia o 17:30.

Zapisy i informacje: 22 666 17 69, 506 874 975. Ilość miejsc ograniczona. Zajęcia są bezpłatne. Biblioteka na Bemowie zapewnia maszyny.

Zapraszamy!