Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy

ul. Gawędziarzy 8
e-mail: biblioteka@bprembertow.waw.pl

Kiermasz książek na rzecz Ukrainy

Zapraszamy do zaangażowania się w organizowany przez rembertowską bibliotekę kiermasz książek na rzecz Ukrainy. W akcję można włączyć się na dwa sposoby: do 15 kwietnia przynosząc w darze książkę (do wypożyczalni nr 55 na II piętrze biblioteki przy ul. Gawędziarzy) lub kupując książkę na kiermaszu, który będzie trwał od 19 kwietnia do wyczerpania zapasów, najpóźniej do 14 maja. Wybrane publikacje z autografami autorów zostaną wystawione na licytację na stronie biblioteki na portalu Facebook (w wydarzeniu dedykowanym kiermaszowi).

Zbieramy, a następnie sprzedajemy książki:

– w bardzo dobrym stanie

– wydane po 2010 roku

– dla dzieci, młodzieży i dorosłych

– literaturę piękną, non-fiction, komiksy i książki obrazkowe.

Nie przyjmujemy podręczników, broszurowych wydań lektur, słowników i encyklopedii.

Zebrane środki zostaną przekazane do Narodowego Banku Ukrainy, który przeznaczy je na niezbędne działania pomocowe.

Pomóżmy razem!