Wypożyczalnia i Czytelnia Książek Naukowych Nr XI

Wypożyczalnia Książek Naukowych

ul. Grójecka 77
e-mail: wkn@bpochota.waw.pl

Komunikat dotyczący czasowego zamknięcia placówek i zmiany adresu biblioteki na Ochocie

Od 21 lutego (poniedziałek) 2022 r. do odwołania Wypożyczalnia Książek Naukowych (Częstochowska 26) będzie nieczynna. Zamknięcie spowodowane jest planowaną zmianą lokalizacji Wypożyczalni Książek Naukowych z ulicy Częstochowskiej 26 do siedziby przy ul. Grójeckiej 77. Termin zwrotu zbiorów przypadający w okresie zamknięcia podlega automatycznemu przedłużeniu, bez naliczania dodatkowych opłat za przetrzymanie. Ewentualne zwroty przyjmowane będą za pośrednictwem “Wrzutni bibliotecznej” (Grójecka 77), w Bibliotece “Białobrzeska” (Białobrzeska 21) oraz w XI Czytelni Naukowej (Grójecka 77).

Od 28 lutego (poniedziałek) 2022 r. XI Czytelnia Naukowa (Grójecka 77) będzie nieczynna. Zamknięcie spowodowane jest spisem kontrolnym księgozbioru oraz przeniesieniem Wypożyczalni Książek Naukowych z ulicy Częstochowskiej 26 do siedziby przy ul. Grójeckiej 77. Termin zwrotu zbiorów przypadający w okresie zamknięcia podlega automatycznemu przedłużeniu, bez naliczania dodatkowych opłat za przetrzymanie. Ewentualne zwroty przyjmowane będą za pośrednictwem “Wrzutni bibliotecznej” (Grójecka 77). Zakończenie prac związanych z reorganizacją placówek przewidywane jest do 31 marca 2022.