Dotyczy:

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 55

ul. Gawędziarzy 8
04-401 Warszawa
tel.: 22 255 39 99
e-mail: wypozyczalnia55@bprembertow.waw.pl

Koncert “13 randek DaNuty” w wykonaniu Katarzyny Dąbrowskiej

Koncert “13 randek DaNuty” w wykonaniu utalentowanej Katarzyny Dąbrowskiej odbędzie się 17 lutego 2024 r. (sobota) o godz. 18.00 w sali widowiskowej Biblioteki dzielnicy Rembertów przy ul. Gawędziarzy 8. Na pianinie akompaniować będzie Urszula Borkowska.

Katarzyna Dąbrowska to nie tylko wokalistka, ale także utalentowana aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Absolwenta Akademii Teatralnej w Warszawie. Laureatka konkursu “Pamiętajmy o Osieckiej” (2006) od lat podbija serca publiczności swoim niepowtarzalnym głosem i scenicznym urokiem. Odnosiła sukcesy na przeglądzie piosenki aktorskiej we Wrocławiu, razem z Moniką Węgiel i Agnieszką Judycką tworzyła trio wokalne Amok. Przy wielu koncertach towarzyszy jej Warsaw Tango Group, z którym w 2017 wydała album pt. „Warszawskie Tango Elektryczne”.

Podczas koncertu w Bibliotece zaprezentuje swoje interpretacje piosenek Danuty Rinn.

Trzynaście wybranych do programu utworów stało się pretekstem do snucia rozważań o miłości. A myli się ten, kto twierdzi, że wszystko już na ten temat zostało powiedziane. Większość z nas ma swoją miłosną historię, większość z nas chodziła, chadza lub w końcu pójdzie na jakąś randkę. Wybrane piosenki będą do tego świetnym komentarzem.

Wstęp wolny.

Wydarzenie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego.