Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy

ul. Gawędziarzy 8
e-mail: biblioteka@bprembertow.waw.pl

Koncert zespołu Taraka w Rembertowie

Niezwykły koncert muzyki słowiańskiej, z elementami żydowskimi oraz cygańskimi, w nowoczesnych aranżacjach odbędzie się w biblioteka przy ul. Gawędziarzy 8, w piątek 29 kwietnia o godzinie 19.

Zespół Taraka powstał w 2012 roku. Jego założycielem, pomysłodawcą, autorem piosenek jest solista Karol Kus – kompozytor, producent, autor tekstów takich przebojów jak „Nie kłam, że kochasz mnie”, „Barwy Szczęścia” i wielu innych. Grupa występuje w rozbudowanym składzie instrumentalnym. Coraz bardziej rozpoznawalna w Polsce, wystąpiła m. in. w 2018 roku podczas Polsat Super Hit Festiwal i Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie. Uczestniczyła w wielu programach TV w Polsce, a także w Ukrainie.

Przed koncertem odbędzie się zbiórka darów (artykuły spożywcze i środki higieniczne) dla Ukrainy.

Wydarzenie realizowane ze środków Budżetu Obywatelskiego.