Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr IV

ul. J. Antalla 5
e-mail: bd4@bibliotekabialoleka.pl

Lato w mieście w BD IV na Białołęce!

Lato w Mieście w BD IV

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje, a co za tym idzie startujemy z Latem w Mieście. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy spotkania z książką w tle. W programie przewidziane gry i zabawy, a także niebanalne wariacje plastyczne.

Po ciemku, czyli co się dzieje w nocy – zajęcia inspirowane książką M. Utnik-Strugały pod tym samym tytułem.

Nawet się nie domyślacie jakie tajemnice skrywa noc i jak wiele dzieje się na świecie, kiedy większość z nas smacznie śpi.

Dzikie sekrety przyrody – zajęcia inspirowane książką A. Seeda pod tym samym tytułem, na których będziemy odkrywać ciekawe, zabawne, a czasami wręcz niewiarygodne osobliwości ze świata zwierząt.

Zapraszamy chętne dzieci w wieku 7-11 lat.

Dzikie sekrety przyrody – 7.07. i 11.08. o godz. 16:30.

Po ciemku, czyli co się dzieje w nocy – 14.07. i 18.08. o godz. 16:30.

Zapisy pod numerem tel. : 22 884-47-70 lub bezpośrednio u bibliotekarza. Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!