Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy

ul. Gawędziarzy 8
e-mail: biblioteka@bprembertow.waw.pl

Łukasz Orbitowski – spotkanie autorskie w Rembertowie

Już 24 czerwca o 19:00 zapraszamy do sali widowiskowej biblioteki na spotkanie z Łukaszem Orbitowskim! Jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy odwiedzi nas niedługo po premierze najnowszej powieści „Chodź ze mną”.

Łukasz Orbitowski jest laureatem Paszportu „Polityki”, Nagrody Zajdla i Nagrody Literackiej m.st. Warszawy, w swojej pisarskiej karierze uzyskał także nominacje między innymi do Nagrody Literackiej Gdynia oraz „Nike”. Początkowo specjalizował się w literaturze grozy i fantastyce, i choć nadal porusza się w tej tematyce, to raczej jako publicysta i influencer, ponieważ najnowszymi powieściami odchodzi od wcześniejszego nurtu twórczości. Wciąż oczarowani „Kultem”, poprzednią, szeroko komentowaną i nagradzaną powieścią, nie możemy się doczekać rozmowy o nowej książce Łukasza Orbitowskiego: „Chodź ze mną”, która ukazała się w ostatnich dniach maja.

Rozpocznijcie wakacje w dobrym, literackim stylu!

W trakcie spotkania będzie można kupić książki Łukasza Orbitowskiego opublikowane przez Wydawnictwo Świat Książki.

Wydarzenie jest realizowane ze środków Budżetu Obywatelskiego.