Mali kierowcy rajdowi w Bibliotece Publicznej na Bemowie

Szanowni Państwo!

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo zaprasza na rajd po bibliotece modelami sterowanymi radiem!

Modele sterowane radiem różnią się od zabawek na kółkach kilkoma elementali. Zasięg jest zdecydowanie większy (najlepsze modele mają zasięg ok. 200 – 300 metrów), co przekłada się również na rozmiar modeli oraz prędkość, do jakiej się rozpędzają.

Wszystkie te parametry powodują, że samochody, czołgi itp. nie utkną szybko na dywanie, można nimi jeździć przez przeszkody i na torach, które osiągają fantastyczne formy. Wytrzymałość powoduje, że nadają się do użytkowania na zewnątrz i wewnątrz.

Podczas spotkań będziemy sterować modelami po falistych przeszkodach i jeździć na dywanie. Kto nie chciałby zostać kierowcą rajdowym?

Na spotkania zapraszamy dzieci w wieku 9 – 13 lat, które będą odbywać się w Czytelni nr XVII.

Zapisy i informacje: 22 666 17 69, 506 874 975. Ilość miejsc ograniczona. Zajęcia są bezpłatne.

Spotkamy się 15 października, 20 listopada i 17 grudnia o 17:00.

Do zobaczenia!