Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy

ul. Kolegiacka 3
e-mail: wilanow@bibliotekawilanowska.pl

Mobilna gra miejska “Próba komisarza Mortki” w Wilanowie

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy zachęca wszystkich żądnych przygód czytelników do wzięcia udziału w mobilnej grze miejskiej.

Próba komisarza Mortki” to wciągająca i sprawdzająca refleks, wiedzę oraz sprawność fizyczną rozrywka.

Śledztwo, które prowadzi Jakub Mortka, utknęło w martwym punkcie. Główna podejrzana zaginęła, pojawiają się tropy, które raczej zaciemniają obraz, niż prowadzą do zakończenia sprawy. Cierpliwość komisarza wystawiają także na próbę sąsiedzi ofiary, mieszkańcy pewnego wilanowskiego osiedla, wysuwający kolejne żądania. Władze zdecydowały, że dochodzenie musi się zakończyć jak najszybciej, dlatego Mortka potrzebuje jak najwięcej pomocników. Komisarz poszukuje pasjonatów literatury kryminalnej oraz rasowych łowców przygód, którzy pomogą mu rozwiązać zagadkę.

Chcąc przystąpić do śledztwa trzeba mieć ze sobą:

– wygodne obuwie,

– okulary detektywa (mile widziane),

– naładowanego smartfona,

– ściągniętą aplikację ActionTrack (iOS/Android), za pośrednictwem której zeskanujemy kod QR (dostępny poniżej) pozwalający na wejście do śledztwa.

Hasło do gry: pseudonim koleżanki po fachu komisarza Mortki.

Gra przeznaczona jest dla osób powyżej 16 roku życia.

Z gry można korzystać do 31 sierpnia 2019 roku 24/7.