Biblioteka Publiczna im. W. J. Grabskiego w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy

ul. Plutonu AK “Torpedy” 47
e-mail: sekretariat@bpursus.waw.pl

Na tropie Mikołaja w Ursusie

Już 2 grudnia w godz. 11.00-14.30 na ulicach Ursusa będziemy mogli spotkać Mikołaja w swojej świątecznej dorożce! Na to jedyne, niepowtarzalne i tak wyczekiwane przez dzieci wydarzenie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej dzielnicy.

Trasa przejazdu Mikołaja przewiduje kilka przystanków, na których Mikołaj planuje spotkać się z czekającymi na niego dziećmi i dorosłymi. Natomiast towarzyszące mu Elfy będą dopełniały swoimi zabawami, piosenkami i psikusami przedświątecznej atmosfery, a wszystko to dla nieocenionych radosnych uśmiechów dzieci 😊

W wyznaczonych miejscach postoju Mikołaj ogłosi wyniki konkursu “Ursusiaki na tropie makowca” oraz wręczy nagrody za najciekawsze prace plastyczne i poetyckie. Natomiast, zwycięzców konkursu, którzy będą zdobywcami nagrody głównej, zaprosi do swojej dorożki, na przejażdżkę ulicami Ursusa. Mikołaj oczywiście doceni wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie, nawet jeśli nie udało im się zająć żadnego z czołowych miejsc i obdaruje ich miłymi upominkami-niespodziankami. A uczestniczące w świątecznej ekipie Elfy będą rozdawały mikołajowe słodkości.

Przystanki dorożki, gdzie będzie można spotykać się z Mikołajem:

• O godz. 11:00, przed Domem Kultury “Portiernia”, ul. Traktorzystów 20
  • godz. 11:35, Filia “Gołąbki” Biblioteki Publicznej, ul. Czerwona Droga 6 (przy wejściu do EKOparku)
  • godz. 12:25, przed Domem Kultury “Miś”, ul. Zagłoby 17
  • godz. 13:10, przed Czytelnią nr XIX, Biblioteki Publicznej, ul. Kolorowa 17
  • godz. 13:45, przed Filią “Skorosze” Biblioteki Publicznej, ul. Dzieci Warszawy 27a

Więcej informacji: www.bpursus.waw.pl

mikołaj stoi przy choince i śnieżnej górze