Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy

ul. Powstańców Śląskich 17
e-mail: sekretariat@e-bp.pl

Najnowsze filmy, gry i książki!

Dla każdego z nas fakt, że biblioteka jest miejscem wypożyczania książek to rzecz oczywista. Jednak w obecnych czasach coraz więcej treści oraz elementów rozrywki, które nas interesują, i które służą naszemu rozwojowi i zabawie, zawarte jest komiksach, filmach czy też grach planszowych. Kupowanie najnowszych pozycji za każdym razem, kiedy mamy ochotę na wartościową rozrywkę, dla budżetów domowych może być zbyt dużym obciążeniem. Dobre tytuły i gry bywają po prostu drogie.

Nie jest tajemnicą, że w takich sytuacjach wiele osób zwraca się w stronę “ciemnej strony Internetu” i sięga do źródeł nielegalnie kopiowanych materiałów, które często bywają też słabej jakości. Tymczasem legalną kulturę znajdziemy właśnie w bibliotece publicznej – całkowicie za darmo.

Ten właśnie strategiczny przekaz stał się podstawą informacyjnej  reklamowej kampanii outdoroowej wykreowanej przez bemowską Bibliotekę Publiczną. Kampania outdoorowa ruszyła 1 maja na terenie dzielnicy Bemowo, jej celem jest poinformowanie mieszkańców, że biblioteka to nie tylko książki, ale także inne legalne treści.

Najnowsze książki, gry, filmy, komiksy, a nawet pomoce dydaktyczne i terapeutyczne (np. Montessori) w najwyższej, oryginalnej jakości dostępne są za darmo w nowoczesnych placówkach.  7 lokalizacjach – żeby każdy miał blisko. Duża część zbiorów dostępna jest on-line, a dzięki usłudze videozapisu do biblioteki można wszystko zrobić siedząc na kanapie z każdego miejsca w Polsce.

Myśleliście kiedyś o tym w ten sposób? Nie? To wpadajcie i korzystajcie z naszych zasobów! Zapraszamy!