Ogólnopolska (nie)konferencja Kierunek-Wizerunek

Już po raz piąty Biblioteka Gdynia organizuje (nie)konferencję Kierunek – Wizerunek. To dwudniowe, ogólnopolskie wydarzenie dla bibliotekarzy i pracowników bibliotek. Tegoroczna edycja poświęcona będzie zarządzaniu w bibliotekach. Zapraszamy do udziału dyrektorów, osoby kierujące filiami i działami bibliotek.

Inspiracją dla tematyki kolejnej (nie)konferencji Kierunek-Wizerunek są zmiany na rynku pracy. Nowe pokolenia rozpoczynające pracę, a także niektórzy z obecnych bibliotekarzy i bibliotekarek nie chcą być zarządzani w sposób hierarchiczny.  Oczekują możliwości partycypacji w podejmowaniu decyzji, szansy rozwoju i realizacji swoich projektów.

A to stawia przed kadrą zarządzającą nowe wyzwania. Jak je realizować mając na uwadze dobro instytucji jednocześnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracowników? Jak włączać ich w podejmowanie decyzji i umiejętnie korzystać z pokładów ich kreatywności?

Na te i inne pytania nurtujące kadry zarządzające bibliotekami odpowiemy podczas tegorocznej (nie)konferencji. Uczestników (nie)konferencji czekają m.in. warsztaty z metod zarządzania zespołem, facylitacji, rozwiązywania konfliktów i efektywnej organizacji czasu pracy

Kierunek-Wizerunek odbędzie się w dniach 23-24 września 2019. Zapisy ruszają 20 sierpnia, koszt uczestnictwa wynosi 100 zł.

(nie)konferencja Kierunek – Wizerunek odbędzie się w nowoczesnych wnętrzach Pomorskiego Parku Naukowo-­Technologicznego w Gdyni.