Pierwszy Dzień Wiosny w Schronisku Książek

Czy czujesz tę ekscytującą atmosferę w powietrzu? Tak, to znak, że nadchodzi wiosna! A co mogłoby być lepszym sposobem na powitanie tej pięknej pory roku niż zatopienie się w świat książek?

Zapraszamy Cię serdecznie na Pierwszy Dzień Wiosny w Schronisku Książek, który odbędzie się 21.03.2024 od 10 do 18 w Sali Wystawowej na parterze, położonym w samym sercu miasta :). To wyjątkowe wydarzenie ma na celu celebrowanie powitania wiosny poprzez dzielenie się miłością do czytania i literatury.

W ten szczególny dzień drzwi naszego Schroniska Książek będą otwarte dla wszystkich miłośników literatury. Możesz zanurzyć się w bogatym oceanie książek, wybierać spośród różnorodnych gatunków, od klasyki po literaturę współczesną, od fantastyki po powieści kryminalne. A co najlepsze, wszystkie książki będą dostępne dla Ciebie bezpłatnie, abyś mógł zabrać je do domu i cieszyć się nimi wiosną!

Przygotuj się na wspaniałe spotkania z innymi miłośnikami literatury, wymianę opinii i rekomendacji oraz wiele inspirujących rozmów. Przekonaj się, że w Schronisku Książek każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do zanurzenia się w magicznym świecie książek i powitania wiosny w najlepszy możliwy sposób. Dołącz do naszego Schroniska Książek  Pierwszego Dnia Wiosny i zrób pierwszy krok w podróż przez świat literatury!

Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami i tysiącami stron do odkrycia.

Z wyrazami literackiego entuzjazmu,

[Zespół Schroniska Książek]