Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24
tel.: /22/ 277 61 00
e-mail: biblioteka@bppragapd.pl

Praga-Południe realizuje projekt “Z książką na start”

MIŁOŚĆ DO KSIĄŻEK JEST PREZENTEM NA CAŁE ŻYCIE

Projekt “Z książką na start”, realizowany dzięki współpracy z Fundacją Metropolia Dzieci, przyciągnął do południowopraskich filii bibliotecznych wielu młodych Czytelników, którzy z zapałem zbierają pieczątki do paszportów i odbierają kolejne dyplomy za swoją czytelniczą aktywność.

Był to sygnał, że kolejne filie Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Jana Rumla, powinny przystąpić do realizacji projektu i tak właśnie stało się 11 lipca 2019 roku. Pakiety startowe można odebrać, oprócz filii nr 16, 47 i 78 w trzech kolejnych lokalizacjach:

• Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 42 – ul. Biskupia 50
  • Bibliotece dla Dzieci i i Młodzieży nr 55 – ul. Egipska 7
  • Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 67 – ul. Abrahama 10

Zapraszamy maluchy i rodziców do odwiedzin i rozpoczynania przygody z książką w ramach projektu “Z książką na start”. Zaszczepmy wspólnie miłość do książek już od najmłodszych lat.