Biblioteka Główna (Wypożyczalnia 52)

ul. Kolegiacka 3
e-mail: wilanow@bibliotekawilanowska.pl

Przedstawienie Teatru Katarynka „Po drugiej stronie teleskopu! Kosmolekcja – Podróż w nieznane” w Wilanowie

Kto: Wilanowska Biblioteka Publiczna
Co: Przedstawienie Teatru Katarynka “Po drugiej stronie teleskopu! Kosmolekcja – Podróż w nieznane”
Kiedy: wtorek, 4 czerwca, godz. 17:30
Gdzie: Biblioteka Główna, ul. Kolegiacka 3
Dla kogo: dzieci od 4 lat

Patrzycie czasami w gwiazdy? Zastanawiacie się, co znajduje się tam w górze? Wybierzcie się z Teatrem Katarynka w podróż po kosmosie. Dowiedzcie się, co możecie tam spotkać i na co uważać. Wanda i Zośka zapewnią Wam ogromną porcję wiedzy i wspaniałą przygodę.

Poprzez zabawę, taniec i śpiew będziemy zgłębiać tajemnice wszechświata. Będzie interaktywnie, bo sami będziecie częścią spektaklu, radośnie, ciekawie i emocjonująco. Widzimy się na Kolegiackiej 3!

Przedstawienie zorganizowane w ramach dofinansowania z Budżetu Obywatelskiego 2024.

Ciemnoniebieskie tło, na dole żółta planeta a na niej niebieski teleskop. Nad planetą niebieski statek kosmiczny, mała czerwona i mała żółtopomarańczowa planeta, gwiazdy i pomarańczowa rakieta. Po lewej różowy, a po prawej zielony kosmita. Na górze kolorowy napis "Po drugiej stronie teleskopu". Poniżej biały tekst "Kosmolekcja - Podróż w nieznane. Zapraszamy dzieci od lat 4 na przedstawienie Teatru Katarynka." Na dole na planecie napis "1 czerwca (wtorek) godz. 17:30 Biblioteka Główna, ul. Kolegiacka 3, wstęp wolny. Logotypy na białym pasku.