Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24
tel.: /22/ 277 61 00
e-mail: biblioteka@bppragapd.pl

Przemysław Śmiech Ambasadorem Dobrej Książki 2021 w Bibliotece na Pradze-Południe

Miło nam oznajmić, że tytuł tegorocznego Ambasadora Dobrej Książki otrzymał Przemysław Śmiech, znawca gwary warszawskiej, teatrolog oraz autor książek “Mowa z Grochowa” i “Na drugie nóżkie”. Polecamy fanpage Przemysława Śmiecha “Mowa z Grochowa” oraz zachęcamy do wypożyczania jego książek ze zbiorów Biblioteki na Pradze-Południe.

Ambasador Dobrej Książki to akcja Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe na rzecz promocji czytelnictwa. W poprzednich latach funkcję Ambasadora pełnili pisarz Grzegorz Kasdepke oraz aktorka Edyta Jungowska.