Czytelnia Pod Sowami (Dział Czytelni Naukowej Nr XVI)

ul. gen. J. Zajączka 8
tel.: 22 121-76-28
e-mail: czytelnia@bpzoliborz.pl

Punkt Cyfrowego Wsparcia Seniora na Żoliborzu

Punkt Cyfrowego Wsparcia Seniora (PCWS) działa na Żoliborzu od sierpnia 2019 r. w Czytelni Pod Sowami przy ul. gen. Józefa Zajączka 8.

Każda osoba 60+, mieszkająca na terenie stolicy może skorzystać z indywidualnych konsultacji w zakresie obsługi urządzeń cyfrowych (tj. komputera, smartfona, tableta, aparatu cyfrowego itp). Pomagamy z aplikacjami, Internetem, portalami społecznościowymi, pocztą elektroniczną, ustawieniami sprzętu itp. Doradcy cyfrowi świadczyć będą usługi, dotyczące problemów z urządzeniami, pracującymi pod kontrolą systemu Windows oraz Android. W sprawie wsparcia dla Apple i iphone-ów można umawiać się do Punktu przy ul. Paca 40.

Konsultacja trwa 30 min lub 60 min w zależności od stopnia skomplikowania problemu i potrzeb Seniora.

Na konsultacje obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem telefonu 22-121-76-28.