Dotyczy:

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 55

ul. Gawędziarzy 8
04-401 Warszawa
tel.: 22 255 39 99
e-mail: wypozyczalnia55@bprembertow.waw.pl

Rembertów nagrywa – wakacyjne warsztaty muzyczne

Zapraszamy na cykl warsztatów muzycznych, który rozpocznie się 8 sierpnia o 15:00 w bibliotece przy ul. Gawędziarzy 8. Na pierwsze spotkanie nie obowiązują zapisy. Następne warsztaty odbędą się w poniedziałki i środy sierpnia. O ich przebiegu i formie udziału poinformują prowadzący podczas pierwszych zajęć.

„Rembertów nagrywa” to nauka tworzenia muzyki przez praktykę! Uczestnicy cyklu zajęć poznają podstawy tworzenia muzyki, nagrywania i obróbki wokalu oraz miksu i masteringu. Warsztaty będą podzielone na dwie ścieżki tematyczne: produkcja muzyki oraz nagrywanie wokalu.

Początkowa część zajęć obejmuje instruktaż z zakresu typów, marek i zastosowania sprzętu, który w przyszłości uczestnicy będą mogli wykorzystać podczas swojej przygody z muzyką. Prowadzący zapewniają wszelki niezbędny, profesjonalny sprzęt – od nagłośnienia, przez mikrofony, po hardware i software do tworzenia muzyki – oraz fachową pomoc w realizacji pomysłów uczestników. Każdy uczestnik będzie mógł podejść do stanowiska, które najbardziej go zainteresuje i osobiście skorzystać ze wszystkich dostępnych opcji. Jedną z proponowanych aktywności jest nagranie na żywo swojego wokalu z podłączonymi efektami, z możliwością późniejszego ulepszenia zapisanego projektu przez prowadzących w studio nagraniowym, aż do etapu gotowej piosenki.

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wieku i gustów muzycznych.