Dotyczy:

Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy

ul. Gawędziarzy 8
04-401 Warszawa
tel.: 22 255 39 98
e-mail: biblioteka@bprembertow.waw.pl

Rembertowski Superczytelnik roku 2024

Masz od 4 do 15 lat? Lubisz książki i nutkę rywalizacji? Weź udział w konkursie rembertowskiej biblioteki i zdobądź tytuł “Superczytelnika roku 2024”. Wyzwanie czytelnicze potrwa do 31 grudnia 2024 roku. Czytelnikami Roku w trzech kategoriach wiekowych zostaną osoby, które wypożyczą i przeczytają najwięcej książek. Na zwycięzców czekają nagrody. Czytaj, odwiedzaj bibliotekę, zbieraj punkty, baw się!

Zasady są proste. Tytuł Superczytelnika i nagroda trafi do osoby, która do końca grudnia zgromadzi największą liczbę punktów na specjalnych kartach konkursowych. Za każdą tradycyjną książkę lub audiobook uczestnik konkursu otrzyma jeden punkt.

Dla wszystkich uczestników konkursu przewidzieliśmy dyplomy. Czytelnicy, którzy wykażą się wysokim poziomem czytelnictwa i wypożyczą minimum 60 książek, otrzymają od nas upominek. Na czytelników z największą liczbą punktów czeka chwała i główna nagroda.

Celem konkursu jest popularyzowanie zbiorów bibliotecznych, rozbudzanie zainteresowań czytelniczych oraz mobilizowanie do regularnego odwiedzanie placówek bibliotecznych.

Szczegóły konkursu dostępne w regulaminie dostępnym na stronie biblioteki.