Wypożyczalnia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci Nr 137 “Miasteczko Wilanów”

al. Rzeczypospolitej 14
e-mail: mw@bibliotekawilanowska.pl

“Rozmowy przy wspólnym stole” w Bibliotece w Wilanowie

Biblioteka jest nie tylko miejscem wypożyczania książek, ale również spotkań i dialogu. Jako instytucja promująca dobre wartości, wierzymy, że jest ona idealną przestrzenią do szczerej i merytorycznej rozmowy o ważnych, codziennych sprawach. Pragniemy zaprosić Państwa do dyskusji, w której wsłuchamy się w opinie współrozmówców w atmosferze wzajemnego zrozumienia i poszanowania.

Chcemy, by “Rozmowy przy wspólnym stole” były okazją do bliższego przyjrzenia się podejmowanym zagadnieniom i nauki dialogu oraz akceptacji poglądów, z którymi niekoniecznie musimy się zgadzać.

10 stycznia (piątek) o godzinie 17:30 w filii Biblioteki przy al. Rzeczypospolitej 14 porozmawiamy na temat świętowania.

Co sprawia, że chcemy celebrować pewne wydarzenia? Jak je przeżywać? Czy nasze tradycje ewoluują? Wspólnie postaramy się znaleźć odpowiedź na te i inne pytania.

Zachęcamy do włączenia się w dyskusję.