Dotyczy:

Wypożyczalnia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci Nr 137 “Miasteczko Wilanów”

al. Rzeczypospolitej 14
02-972 Warszawa
tel.: 22 642 24 26
e-mail: mw@bibliotekawilanowska.pl

“Rozmowy przy wspólnym stole” w Bibliotece w Wilanowie

Biblioteka jest nie tylko miejscem wypożyczania książek, ale również spotkań i dialogu. Jako instytucja promująca dobre wartości, wierzymy, że jest ona idealną przestrzenią do szczerej i merytorycznej rozmowy o ważnych, codziennych sprawach. Pragniemy zaprosić Państwa do dyskusji, w której wsłuchamy się w opinie współrozmówców w atmosferze wzajemnego zrozumienia i poszanowania. Chcemy, by “Rozmowy przy wspólnym stole” były okazją do bliższego przyjrzenia się podejmowanym zagadnieniom i nauki dialogu oraz akceptacji poglądów, z którymi niekoniecznie musimy się zgadzać.

10 maja (piątek) 2019, o godzinie 17:30 filia w Miasteczku Wilanów (al. Rzeczypospolitej 14), zaprasza na kolejną odsłonę “Rozmów przy wspólnym stole”, których tematem będzie “Biblioteka marzeń“.

Porozmawiamy o tym, jak powinna wyglądać wymarzona Biblioteka zarówno od strony wizualnej, jak i oferty kulturalnej oraz dostępnych zbiorów. Zachęcamy do włączenia się w dyskusję, która pozwoli nam lepiej spełniać Państwa oczekiwania.