Dotyczy:

Wypożyczalnia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci Nr 137 “Miasteczko Wilanów”

al. Rzeczypospolitej 14
02-972 Warszawa
tel.: 22 642 24 26
e-mail: mw@bibliotekawilanowska.pl

“Rozmowy przy wspólnym stole” w Wilanowie

Biblioteka jest nie tylko miejscem wypożyczania książek, ale również spotkań i dialogu. Jako instytucja promująca dobre wartości, wierzymy, że jest ona idealną przestrzenią do szczerej i merytorycznej rozmowy o ważnych, codziennych sprawach. Pragniemy zaprosić Państwa do dyskusji, w której wsłuchamy się w opinie współrozmówców w atmosferze wzajemnego zrozumienia i poszanowania. Chcemy, by “Rozmowy przy wspólnym stole” były okazją do bliższego przyjrzenia się podejmowanym zagadnieniom i nauki dialogu oraz akceptacji poglądów, z którymi niekoniecznie musimy się zgadzać.

27 września (piątek) o godzinie 17:30 filia Biblioteki w Miasteczku Wilanów przy al. Rzeczypospolitej 14,  zaprasza na kolejną odsłonę “Rozmów przy wspólnym stole”. 

Tym razem zachęcamy do włączenia się w dialog “Między pokoleniami“. Poszukamy elementów wspólnych, które łączą pokolenie rodziców, dziadków i dzieci. Podyskutujemy o przekazywaniu mądrości i tradycji,  a także otwartości na nowości i współczesne podejście do wielu spraw. Będzie to nie tylko ciekawa lekcja historii i kultury, ale również ćwiczenie komunikacji między osobami posiadającymi różne doświadczenia i wartości.