Wypożyczalnia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci Nr 137 “Miasteczko Wilanów”

al. Rzeczypospolitej 14
e-mail: mw@bibliotekawilanowska.pl

“Rozmowy przy wspólnym stole” w Wilanowie

Biblioteka jest nie tylko miejscem wypożyczania książek, ale również spotkań i dialogu. Jako instytucja promująca dobre wartości, wierzymy, że jest ona idealną przestrzenią do szczerej i merytorycznej rozmowy o ważnych, codziennych sprawach. Pragniemy zaprosić Państwa do dyskusji, w której wsłuchamy się w opinie współrozmówców w atmosferze wzajemnego zrozumienia i poszanowania. Chcemy, by “Rozmowy przy wspólnym stole” były okazją do bliższego przyjrzenia się podejmowanym zagadnieniom i nauki dialogu oraz akceptacji poglądów, z którymi niekoniecznie musimy się zgadzać.

14 czerwca (piątek) o godzinie 17:30 zapraszamy na al. Rzeczypospolitej 14 na kolejną odsłonę “Rozmów przy wspólnym stole”.

Czerwcowe spotkanie odbędzie się pod hasłem “Ludzie i zwierzęta”. Mówić będziemy o naszym stosunku do zwierząt hodowlanych i dzikich. Poruszymy temat relacji człowiek-zwierzę. Porozmawiamy również o wielu zagadnieniach związanych ze światem fauny.

Zachęcamy do włączenia się w dyskusję.