Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

al. Solidarności 90
e-mail: biblioteka@bpwola.waw.pl

Wypożyczalnia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci nr 83 – „Odolanka”

ul. J.K. Ordona 12F
e-mail: odolanka@bpwola.waw.pl

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 36

ul. Redutowa 48
e-mail: bd36@bpwola.waw.pl

Spektakle online dla dzieci w Bibliotece na Woli

Startujemy ze spektaklami on-line! Zapraszamy wszystkie dzieciaki do oglądania przedstawień, które transmitowane będą na facebookowych stronach placówek.

Jako pierwszy będzie można zobaczyć spektakl “Królowa Śniegu” Teatru Piasku, którego autorką jest Tetiana Galitsyna znana szerszej publiczności z programu TVN „Mam talent!”. Spektakl będzie można zobaczyć 25 lutego o 17.00 na facebookowej stronie Biblioteki na Redutowej oraz na stronie internetowej Biblioteki.

Kolejną propozycją jest spektakl “Wyspa pacynek” Teatru pod Orzełkiem, który będzie można zobaczyć 2 marca na Facebooku Biblioteki Odolanka oraz na naszej stronie www.bpwola.waw.pl. Zapraszamy do obejrzenia zwiastunu przedstawienia:

Spektakle finansowane są ze środków z Budżetu Obywatelskiego – z projektu “Na Woli czytamy do woli”. Zapraszamy do oglądania!