Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 55

ul. Gawędziarzy 8
e-mail: wypozyczalnia55@bprembertow.waw.pl

Spotkanie autorskie z Magdaleną Żelazowską w Rembertowie

Spotkanie autorskie z Magdaleną Żelazowską odbędzie się 10 listopada (piątek) o godzinie 19 w sali widowiskowej Biblioteki Dz. Rembertów przy ul. Gawędziarzy 8.

Magdalena Żelazowska to utalentowana pisarka, dziennikarka oraz podróżniczka, znana również ze swojego bloga zelazowska.pl. Jest autorką kilku innych znakomitych książek, takich jak “Zachłanni”, “Hotel Bankrut” oraz “Rzuć to i jedź, czyli Polki na krańcach świata”. Jej twórczość często skupia się na fascynujących podróżach i historiach ludzi, których spotyka w trakcie swoich przygód.

Na tym wyjątkowym spotkaniu autorskim Magdalena opowie o swojej najnowszej książce zatytułowanej “Nowy Jork Miasto Marzycieli”. Książka ta przynosi fascynujący obraz miasta Nowy Jork i jest niewątpliwie pełna ciekawych anegdot związanych z tym miejscem.

Wydarzenie jest realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Czekamy na Państwa 10 listopada o godzinie 19 w Bibliotece przy ul. Gawędziarzy 8.