Dotyczy:

Czytelnia Naukowa Nr XXI

ul. Bukietowa 4a
02-650 Warszawa
tel.: 22 898 30 33
e-mail: cznxxi@bpmokotow.waw.pl

Spotkanie podróżnicze z Piotrem Piechotą

17 mgnień Azji

Zwiedzaj świat. To lepsze niż najpiękniejszy sen” – Ray Bradbury

🌍 O radości i trudach podróżowania, o wrażeniach, smakach i zapachach. O odkrywaniu nowych światów wszystkimi zmysłami i rozmowach z mieszkańcami. O tym, czy podróż może być celebrowaniem radości życia i jak przeżyć szok kulturowy.

🌎 Jak zacząć samodzielne zwiedzanie świata i czy naprawdę jest to trudne?
O tym wszystkim będziecie mieli okazję posłuchać już 20 września 2022 o godz. 17:30 na spotkaniu „17 mgnień Azji, czyli jak zostać podróżnikiem” w Czytelni Naukowej nr XXI przy ul. Bukietowej 4a.

🌏 Cztery wyprawy i cztery niezwykłe kraje! Zobaczymy przerażające slumsy Bombaju, ukryte w dżungli świątynie Angkor, pachnące lasy rodendronowe Himalajów i pływające ogrody nad jeziorem Inle Lake.
Tysiące kilometrów przebytych samolotem, autobusem, pociągiem, łodzią czy wielbłądem. Napotkani po drodze ludzie, ogromne metropolie, prastare zabytki i szczyty gór.

🎤 Wszystkimi przeżyciami i radami podzieli się z nami Piotr Piechota – miłośnik podróżowania, a jednocześnie kierownik Działu Strategii Rozwoju i Promocji Biblioteki Mokotów

Na jasnoszarym tle porozrzucane są cztery zdjęcia z czterech krajów: Nepalu, Birmy, Indii i Kambodży. Do tego tekst: siedemnaście mgnień azji, czyli jak zostać podróżnikiem; spotkanie podróżnicze z Piotrem Piechotą; 20 września godzina 17:30; czytelnia naukowa numer 21; ulica Bukietowa 4 a.