#film

Bajkowe lato w Wilanowie

W wakacyjne czwartki o godzinie 17:00 Biblioteka Główna przy ul. Kolegiackiej 3 zaprasza dzieci na pokazy filmowe w ramach “Bajkowego lata”.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki “Rozczulający luty” w Wilanowie

We wtorkowe wieczory o godz. 18:00 zapraszamy dorosłych do Biblioteki Głównej (ul. Kolegiacka 3) na pokazy filmowe w ramach “Rozczulającego lutego”.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki “Listopad w zbroi” w Wilanowie

W listopadowe wtorki o godz. 18:00 w Bibliotece Głównej będzie przygodowo i rycersko. “Listopad w zbroi” zapewni Wam moc atrakcji.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki “Październik w wyższych sferach”

W październikowe, wtorkowe wieczory o godz. 18:00 zachęcamy do odwiedzenia Biblioteki Głównej i zanurzenia się w filmowych luksusach.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki “Kwiecień na piasku” w Wilanowie

We wtorkowe, kwietniowe wieczory Wilanowska Biblioteka Publiczna zaprasza na ul. Kolegiacką 3 na pokazy filmowe w ramach “Kwietnia na piasku”.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki “Marzec z uśmiechem” w Wilanowie

W marcowe wtorki o godz. 18:00 Biblioteka Główna przy ul. Kolegiackiej 3 zaprasza na pokazy filmowe w ramach “Marca z uśmiechem”.

Czytaj dalej

Corelacje – film w ramach projektu “Filmowa Wola”

“Corelacje” to film fabularny, który jest efektem cyklu warsztatów filmowych dla młodzieży odbywających się w Bibliotece na Woli w ramach projektu “Filmowa Wola” trwającego od września do grudnia 2021 roku.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki “Oscarowy listopad” w Wilanowie

W każdy wtorek listopada o godz. 18:00 Wilanowska Biblioteka Publiczna zaprasza na ul. Kolegiacką 3 na pokazy filmowe w ramach “Oscarowego listopada”.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki w Wilanowie – “Literacki wrzesień”

We wtorkowe wieczory o godz. 18.00 Wilanowska Biblioteka Publiczna zaprasza na ul. Kolegiacką 3 na pokazy filmowe w ramach “Literackiego września”.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki w Wilanowie “Lipiec na drzewie”

Biblioteka w Wilanowie zaprasza na wtorkowe, wieczorne seanse filmowe. W ramach “Lipca na drzewie” wyświetlimy filmy z naturą w tle.

Czytaj dalej