#filmowe wtorki

Filmowe wtorki w Wilanowie “Luty z dokumentem”

Biblioteka w Wilanowie zaprasza we wtorkowe wieczory o godz. 18:00 na ul. Kolegiacką 3 na pokazy filmowe w ramach “Lutego z dokumentem”.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki w Wilanowie “Styczeń na lodzie”

Biblioteka w Wilanowie zaprasza we wtorkowe wieczory o godz. 18:00 na ul. Kolegiacką 3 na pokazy filmowe w ramach “Stycznia na lodzie”.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki w Wilanowie “Grudzień z paragrafem”

Biblioteka w Wilanowie zaprasza we wtorkowe wieczory o godz. 18:00 na ul. Kolegiacką 3 na pokazy filmowe w ramach “Grudnia z paragrafem”.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki w Wilanowie “Listopad z książką”

We wtorkowe wieczory o godz. 18:00 Biblioteka przy ul. Kolegiackiej 3 zaprasza na “Listopad z książką” czyli literackie pokazy filmowe.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki w Wilanowie “Październik w blasku fleszy”

Biblioteka w Wilanowie zaprasza na “Październik w blasku fleszy” czyli “Filmowe wtorki”, które odbywają się o godz. 18:00 przy ul. Kolegiackiej 3.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki w Wilanowie “Wrzesień na Baker Street”

Biblioteka w Wilanowie zaprasza we wtorki o godz. 18.00 na ul. Kolegiacką 3 na “Wrzesień na Baker street” czyli kolejną odsłonę filmowych wtorków.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki w Wilanowie “Sierpień z sąsiadem”

Biblioteka w Wilanowie zaprasza na wakacyjne pokazy filmowe. W czasie “Sierpnia z sąsiadem” zaprezentujemy obrazy nakręcone przez naszych sąsiadów.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki w Wilanowie “Lipiec z sąsiadem”

Biblioteka w Wilanowie zaprasza na wakacyjne pokazy filmowe. W czasie “Lipca z sąsiadem” zaprezentujemy obrazy nakręcone przez naszych sąsiadów.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki w Wilanowie “Czerwiec w plenerze”

Biblioteka w Wilanowie zaprasza na filmowe wtorki. “Czerwiec w plenerze” zabierze Państwa w malownicze miejsca, będące tłem fascynujących historii.

Czytaj dalej