#pokazy filmowe

Filmowe wtorki “Zielony kwiecień” w Wilanowie

W kwietniu Biblioteka Główna przy ul. Kolegiackiej 3 zaprasza na godz. 17:00 na pokazy filmowe w ramach “Zielonego kwietnia”.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki “Luty na ślubnym kobiercu” w Wilanowie

We wtorki o godz. 17:00 Biblioteka przy ul. Kolegiackiej 3 zaprasza na pokazy filmowe w ramach “Lutego na ślubnym kobiercu”.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki “Styczeń w różu” w Wilanowie

Wilanowska Biblioteka Publiczna zaprasza na pokazy filmowe. W ramach “Stycznia w różu” wyświetlimy filmy z kobiecą nutą. Widzimy się na Kolegiackiej 3.

Czytaj dalej

Ferie z bajką w Wilanowie

W feryjne poniedziałki, środy i piątki o godzinie 17:00 zapraszamy dzieci na ul. Kolegiacką 3 na pokazy filmów w ramach “Ferii z bajką”.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki “Wakacje z bajką” – ul. Kolegiacka 3

W wakacyjne wtorki o godzinie 17:00 Biblioteka Główna przy ul. Kolegiackiej 3 zaprasza dzieci i dorosłych na pokazy filmowe w ramach “Wakacji z bajką”.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki “Kwiecień na piasku” w Wilanowie

We wtorkowe, kwietniowe wieczory Wilanowska Biblioteka Publiczna zaprasza na ul. Kolegiacką 3 na pokazy filmowe w ramach “Kwietnia na piasku”.

Czytaj dalej

Filmowe Ferie w Wilanowie

Od poniedziałku do piątku, w ferie o godz. 17:00 Wilanowska Biblioteka Publiczna zaprasza na niezapomniane pokazy filmowe w ramach “Filmowych ferii”.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki “Oscarowy listopad” w Wilanowie

W każdy wtorek listopada o godz. 18:00 Wilanowska Biblioteka Publiczna zaprasza na ul. Kolegiacką 3 na pokazy filmowe w ramach “Oscarowego listopada”.

Czytaj dalej

“Bajkowy sierpień” w Wilanowie

W sierpniowe, czwartkowe popołudnia o godz. 17:00 Wilanowska Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci na pokazy filmowe w ramach “Bajkowego sierpnia”.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki w Wilanowie “Sierpień z datą”

Wilanowska Biblioteka Publiczna przy ul. Kolegiackiej 3 zaprasza wszystkich kinomanów na pokazy w ramach “Sierpnia z datą” w każdy wtorek o godz. 18:00.

Czytaj dalej