#pokazy filmowe

Filmowe wtorki w Wilanowie “Luty z dokumentem”

Biblioteka w Wilanowie zaprasza we wtorkowe wieczory o godz. 18:00 na ul. Kolegiacką 3 na pokazy filmowe w ramach “Lutego z dokumentem”.

Czytaj dalej

Bajkowe ferie w Wilanowie

Biblioteka Główna przy ul. Kolegiackiej 3 zaprasza dzieci i rodziców na “Bajkowe ferie”. Pokazy będą odbywać się w poniedziałki i czwartki o godz. 17:00.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki w Wilanowie “Styczeń na lodzie”

Biblioteka w Wilanowie zaprasza we wtorkowe wieczory o godz. 18:00 na ul. Kolegiacką 3 na pokazy filmowe w ramach “Stycznia na lodzie”.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki w Wilanowie “Grudzień z paragrafem”

Biblioteka w Wilanowie zaprasza we wtorkowe wieczory o godz. 18:00 na ul. Kolegiacką 3 na pokazy filmowe w ramach “Grudnia z paragrafem”.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki w Wilanowie “Listopad z książką”

We wtorkowe wieczory o godz. 18:00 Biblioteka przy ul. Kolegiackiej 3 zaprasza na “Listopad z książką” czyli literackie pokazy filmowe.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki w Wilanowie “Październik w blasku fleszy”

Biblioteka w Wilanowie zaprasza na “Październik w blasku fleszy” czyli “Filmowe wtorki”, które odbywają się o godz. 18:00 przy ul. Kolegiackiej 3.

Czytaj dalej

Młodzieżowe Czwartki o czwartej

Cykl wakacyjnych spotkań Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Zapraszamy młodych do wspólnego oglądania i komentowania filmów. W sierpniowe czwartki będziemy wyświetlać filmy dotyczące malarstwa i literatury – na przemian.

Czytaj dalej

Filmowe Poniedziałki w Spokotece

W czasie wakacji zapraszamy dzieci i młodzież na Filmowe Poniedziałki w Spokotece.

Czytaj dalej

Filmowe wtorki w Wilanowie “Sierpień z sąsiadem”

Biblioteka w Wilanowie zaprasza na wakacyjne pokazy filmowe. W czasie “Sierpnia z sąsiadem” zaprezentujemy obrazy nakręcone przez naszych sąsiadów.

Czytaj dalej

“Bajkowy sierpień” pokazy filmowe dla dzieci w Wilanowie

W czwartki o godzinie 18:00 Biblioteka w Wilanowie zaprasza na ul. Kolegiacką 3 na “Bajkowy sierpień” czyli pokazy filmowe dla dzieci.

Czytaj dalej