Wypożyczalnia dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży nr 143

ul. Powstańców Śląskich 17, 01-381 Warszawa
e-mail: biblbem17@e-bp.pl

Tikshow Tour w bemowskiej Bibliotece

TikTok to obecnie ulubiona aplikacja nastolatków! Dzięki niej, młodzi ludzie prezentują swoje umiejętności taneczne, wokalne i aktorski. Każdego dnia na TikToku pojawia się wideo z nowymi układami tanecznymi, tutorialami makijażowymi i różnego typu wyzwaniami.

Bemowska Biblioteka zaprasza na jedyny taki w Warszawie TIKSHOW TOUR!  To trzy spotkania z Tiktokerami, połączone z warsztatami, rozmowami o książkach i interaktywnymi zabawami.

Zaplanowaliśmy trzy wyjątkowe spotkania, których bohaterami będą znani i lubiani TikTokerzy:

• Paulina Paola i Mans Vechess (Ciapur) przekonają nas, że warto być tym, kim się chce! Na podstawie książki “Gdzie jest Nemo?” porozmawiamy o tolerancji.
  • Ula Kornelia Woźniak i Krystian Ziętkowski będą mówić o otwartości. Punktem wyjścia do dyskusji będzie “Harry Potter” i “Opowieść wigilijna”.
  • Roxana Orłowska i Sebastian Kowalczyk zaproszą do rozmowy o wewnętrznym pięknie. O tym, że kryje się ono w każdym z nas opowiadały między innymi książki “Piękna i Bestia” czy “Mały książę”. I to one stały się inspiracją do tematu spotkania.

Wszystkim spotkaniom towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje – konkursy, nagrywanie TikToka, wspólne zdjęcia.