Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24
tel.: /22/ 277 61 00
e-mail: biblioteka@bppragapd.pl

Tymczasowe zamknięcie Bibliotek na Pradze-Południe

Szanowni Czytelnicy!

W związku z wprowadzeniem kolejnych zasad bezpieczeństwa mających na celu ograniczanie rozwoju pandemii COVID-19, wszystkie filie Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy będą zamknięte dla Czytelników w dniach od 7 listopada do 29 listopada 2020 roku.

• Biblioteka udostępnia zbiory w formie on-line poprzez dostęp do platform książek elektronicznych Legimi i IBUK Libra. Kody dostępu pod nr tel.: 22 671-04 -51, wew. 110 i 111 oraz e-mail: a.borowska@bppragapd.pl i d.milosz@bppragapd.pl.

• Przypominamy, że w trakcie pandemii COVID-19 nie jest naliczana opłata za nieterminowy zwrot wypożyczonych książek.

• O ewentualnym przedłużeniu okresu zamknięcia poinformujemy w osobnym komunikacie.

• Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.bppragapd.pl oraz profilu Biblioteki na Facebooku i Instagramie.